Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині Держпродспоживслужба перевіряє дотримання карантину суб’єктами господарювання

У Полтавській області фахівці Держпродспоживслужби протягом тижня здійснили 1759 перевірок щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання.

На виконання протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області організовано виїзд спеціалістів для проведення перевірок дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності з надання послуг у перукарнях, салонах краси, аптеках, закладах громадського харчування, магазинах, де торгують продовольчими і непродовольчими товарами.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Так, за період з 23.11.2020 по 29.11.2020 року мобільні групи у складі фахівців Держпродспоживслужби в Полтавській області, Національної поліції та органів влади, представників ЗМІ на Полтавщині здійснили 1759 рейдів.

Під час них перевірили 49 дошкільних закладів, 40 закладів загальної середньої освіти, 496 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), 692 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 171 заклад громадського харчування, 104 перукарні і салони краси, один гуртожиток. Серед 206 перевірених об’єктів – агроринки, аптеки, ТРЦ, розважальні заклади, об’єкти водозабезпечення.

Порушення протиепідемічних вимог встановили на 129 об’єктах. За результатами рейдів фахівці служби видали 130 приписів, на 24 суб’єктів господарювання склали протоколи про адміністративні правопорушення, провели відповідну роз’яснювальну роботу.

Рейди тривають.

Система Orphus