Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 19,4 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-листопада 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених за результатами проведених ревізій та перевірок, на суму понад 19,4 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Правоохоронцям передали 22 матеріали заходів держфінконтролю, за результатами розгляду вже розпочали 8 досудових розслідувань та вручили 106 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансового законодавства та законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 56 посадових осіб, 36 – до дисциплінарної та матеріальної.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 30 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 53 управлінських рішення. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічний ефект на суму 76 млн грн.

Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів, внаслідок неефективних управлінських дій або рішень на суму більш як 21,1 млн грн.

Фото: ілюстративне

Система Orphus