Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині 86,8% ліжок для пацієнтів з COVID-19 забезпечені киснем, – Дмитро Лунін

У закладах охорони здоров’я Полтавської області, що визначені для госпіталізації пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19, щодня збільшується кількість кисневих точок.

Станом на 28 грудня загальна кількість ліжок у 28 лікарнях становить 2215, 1730 із яких забезпечені киснем, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Завдяки субвенції, яку область отримала з Фонду боротьби з коронавірусом, вдалося зробити ремонти системи централізованої подачі кисню, реконструкцію киснепроводів, закупити необхідне обладнання, криоциліндри, кисневі концентратори. Якщо влітку в медзакладах, визначених для лікування хворих на COVID-19, було лише 218 ліжок із киснем, то зараз їх 1730. Тобто ми виконали вимоги уряду щодо кисневого забезпечення й маємо 86,8 відсотка місць із киснем від загальної кількості ліжок», – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Крім того, постійно зростає загальна кількість ліжок, виділених для госпіталізації хворих із тяжким перебігом хвороби COVID-19.

Читайте також: Лохвицькій районній лікарні подарували кисневий концентратор

У грудні останніми до переліку визначених лікарень додалися Великобагачанська та Чутівська ЦРЛ. Тепер їх у Полтавській області 28.

За даними Департаменту охорони здоров’я, зайнятість ліжок хворими з COVID-19 та пацієнтів із підозрою становить 36,3%. Місця з киснем зайняті ще менше – 26,3%.

Система Orphus