Ви тут:
Спорт Суспільство 

На останньому гран-прі сезону Формули-1 в Абу-Дабі переміг Перес

Представник BWT Racing Point F1 Team Серхіо Перес став найшвидшим на Гран-прі Сахіру, який відбувся 7 грудня, незважаючи на аварію в дебюті.

Як повідомляє f1-ukraine, на самому старті перегонів представники Mercedes майже без проблем пішли у відрив, лідирував Джордж Расселл. А ось Валттері Боттас був вимушений відбиватися від суперників позаду.

У другому повороті Перес занадто різко закрив внутрішню траєкторію, де вже був Леклер. Сталося зіткнення, після якого передня ліва підвіска Ferrari зламалась. Ферстаппен спробував об’їхати «розвернутий» болід мексиканця, проте сам опинився на брудній частині треку й не зміг загальмувати до бар’єру. Так гонка втратила одразу двох претендентів на перемогу. (Після гонки стало відомо, що Леклер отримав штраф у три місця на Гран Прі Абу-Дабі).\

Расселл почав показувати найкраще коло за колом, а пара Mercedes поступово відривалась від решти (Сайнс, Ріккардо, Квят, Стролл, Гаслі, Окон, Норріс, Албон), де розриви між гонщиками були на межі секунди.

Однак ключовими у перегонах стали помилки чемпіонів. Команда Mercedes проводить начебто стандартний подвійний піт-стоп для своїх гонщиків. Але виявляється, що Расселу поставили не той комплект й він змушений колом пізніше робити ще один заїзд, а Боттасу поставили теж неправильний комплект, який одразу замінили й поки фін чекав його гальма ледь не загорілись.

Така помилка відкинула Боттаса та Рассела на 4-е та 5-е місце. Перес став лідером гонки, за ним були Окон та Стролл.

У підсумку представник BWT Racing Point F1 Team сенсаційно став переможцем останнього гран-прі сезону.

Система Orphus