Ви тут:
Суспільство Україна 

На Майдані почалась акція протесту ФОПів

22 грудня підприємці продовжили акцію протесту в центрі Києва.

Про це розповіла кореспондента Марія Шостак в ефірі Еспресо.TV.

За словами нашої журналістки, на Майдані станом на 13:00 перебуває близько тисячі протестувальників. Вони вже тиждень продовжують свій безстроковий протест у столиці. ФОПи вимагають скасування фіскалізації та наполягають на тому, що відтермінування введення касових апаратів на рік їх “не врятує”.

Підприємці зазначають, що допомога від держави у розмірі 8 тисяч гривень жодним чином не покращить їх фінансове становище та вимагають скасування введення локдауну у січні 2021 року.

У планах протестувальників пройти ходою по урядовому кварталу та повернутись на Майдан Незалежності. Поліція вже обмежила рух транспорту центром столиці.

Журналістка наголосила, що цього разу поліція не стоїть щільним кільцем, як це було тиждень тому, коли почалися сутички правоохоронців із підприємцями. Водночас підрозділи Нацгвардії та поліції розосереджені по центру, а у дворах стоять автобуси з персоналом.

“Нагадаємо, протести ФОПів почалися після наміру команди Володимира Зеленського скасувати існуючу для них спрощену систему оподаткування. Також протестувальники вимагають не допустити введення високих штрафів за відсутність накладних та виступають проти повного локдауну в січні 2021 року, що загрожує їхньому існуванню. 15 грудня під час ходи протесту та спроби встановлення наметів на Майдані відбулися сутички з поліцією. Варта руху SaveФОП ночувала на Майдані в ніч з неділі на понеділок (20-21 грудня). При цьому встановлювати кухню, вбиральні й намети заборонила поліція”, – йдеться у повідомленні.

Фото:Depo.ua

Система Orphus