Ви тут:
Суспільство Україна 

На фабриці під Києвом виробляли ялинкові прикраси із символікою російської армії

На фабриці ялинкових іграшок під Києвом виробляли прикраси із логотипом російської армії.

Як повідомляє Еспресо, про це повідомив екскурсовод Сергій Савченко.

Він звернув увагу , що у Київській області Клавдіївська фабрика запустила у виробництво ялинкові прикраси з логотипом російської армії.

На фабриці підтвердили, що одним з ринків збуту її продукції є Росія та запевнили, що партію прикрас із символікою російської армії вже ліквідовано.

“У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії”, – написав т. в о. голови правління фабрики Павло Гукасов.

Він запевнив, що в майбутньому всі замовлення проходитимуть етичний контроль.

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас — фабрика в смт Клавдієво-Тарасове, виготовляє скляні ялинкові прикраси ручної роботи. У складі фабрики діє музей новорічних іграшок.

В 2011—2016 на фабриці було розроблено понад 800 нових дизайнів куль і фірмових іграшок.

Родзинкою фабрики є унікальна колекція «Санта Ермітаж» — ексклюзивна серія репродукцій кращих світових художників на скляних ялинкових кулях. Картини Рембрандта, Реріха, Айвазовського, Далі, Мікеланджело, Куїнджі, Шишкіна, Моне та інших. На створення цієї колекції пішло більше двох років — всі кулі існують тільки в одному екземплярі.

Система Orphus