Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На автостанції в Лохвиці перевірили дотримання протиепідемічних вимог

Комплексну перевірку транспортних засобів під час їх випуску з матеріально-технічних баз провели в Лохвиці та проінспектували стан дотримання протиепідемічних заходів на тамтешній автостанції.

У складі мобільної групи – представники обласної, районної та міської робочих груп, зокрема працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, Слобожанського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, підрозділів Держпродспоживслужби, Національної поліції та Лохвицької РДА, повідомили у Полтавській ОДА.

Перевірку провели на матеріально-технічній базі, де забезпечується медичний огляд водіїв, їх стажування та інструктажі, огляд технічного стану автобусів та їх зберігання. Основну увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо виконання протиепідемічних заходів при наданні послуг із перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19) та дотриманню договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Читайте також: Дотримання карантинних вимог перевірили у громадському транспорті Полтави

За результатами в Лохвицькій райдержадміністрації спільно з представниками ОТГ відбулася нарада, під час якої обговорили питання організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Лохвицькому районі, нові законодавчі зміни та питання функціонування автостанції у місті.

Фото: Полтавська ОДА 

Система Orphus