Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На 2021 рік передбачений 1 млрд грн для боротьби з COVID-19 у закладах освіти, – Шкарлет

За його словами т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлета, процес формування проєкту Державного бюджету на 2021 рік був дуже складним. Проте вдалося відстояти підвищення рівня оплати праці для освітян у наступному році.

На 20% заплановано збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) з 1 січня 2021 року, повідомляють у Міносвіти.

“Постійно веду перемовини з Мінфіном та звертаюся до народних депутатів, щоб не переносити на пізніший термін наступне збільшення ще на 8,4%”, – повідомив очільник МОН. 

Сергій Шкарлет розповів, що прогнозний зведений бюджет-2021 на освіту до другого читання становить 295,6 млрд грн (державний та місцеві), з них видатки на освіту без місцевих бюджетів – 169,6 млрд грн. 

“На наступний рік передбачено нову субвенцію для закладів освіти на боротьбу з пандемією коронавірусу. У проєкті бюджету на ці заходи закладено 1 мільярд гривень”, – зазначив він. 

Окрім того, Сергій Шкарлет звернув увагу на те, що за ініціативи МОН та підтримки Уряду у 2020 році виділено майже 540 млн грн для шкіл на закупівлю дезінфекторів для рук і поверхонь; дозволено використовувати залишки коштів освітньої субвенції на закупівлю засобів індивідуального захисту.

Система Orphus