Ви тут:
Кримінал Прес-релізи Суспільство Україна 

Митники вилучили у іноземного кур’єра валізу сильнодійних медичних препаратів вартістю близько 1 млн гривень

Громадянин Туреччини, який щойно прилетів зі Стамбулу і за кілька годин мав повертатися на батьківщину через аеропорт “Бориспіль”, для проходження митного контролю обрав спрощену систему “зелений коридор”, чим гарантував, що не має обмежених до переміщення через митний кордон України товарів.

Про це інформує пресслужба Державної митної служби України.

В багажі іноземця митники знайшли 240 упаковок препаратів “Favira”, “Numira”, “Erbitux”, “Neupogen”, “Imbruvica”, “Nexavar” тощо. Крім препаратів, у валізі не було жодних особистих речей, які зазвичай мають в дорозі авіапасажири.

Письмової декларації громадянин не заповнював, перед початком митного контролю за консультацією до митників не звертався. Документів на ліки пасажир не мав, а пояснити нічого не міг, оскільки ані англійською, ані українською мовами не володів.

“Наразі Київською митницею здійснюється документування виявленого порушення митних правил. Орієнтовна вартість виявлених ліків становить близько 850 тисяч гривень. Виявлення стало можливим у співпраці з ОКПП “Київ”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Державна митна служба України, “Укрінформ”

 

Система Orphus