Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ми працюємо над залученням додаткових коштів з Державного фонду реконструкції та розвитку, – Олександр Біленький

На думку голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, попри велику кількість питань, внесених на розгляд сесії, депутатський корпус працював злагоджено та конструктивно, адже основні питання порядку денного були попередньо проаналізовані членами профільних постійних комісій.

Про це Олександр Біленький сказав під час спілкування з журналістами щодо підсумків пленарного засідання другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Я задоволений тим, як пройшли засідання постійних комісій. Депутати попрацювали дуже добре і левова частка питань, які були внесені на розгляд сесії, були розглянуті й погоджені на профільних комісіях. Тож сьогодні в сесійній залі депутати фактично підтримали рішення своїх колег, які є членами тієї чи іншої постійної комісії, – зазначив Олександр Біленький й додав, що наступний рік для області буде фінансово складнішим, ніж попередній, однак є сподівання щодо додаткових фінансових надходжень за рахунок перевиконання планових показників бюджету.

«Бюджет Полтавської області на 2021 рік було прийнято більшістю голосів, це не такий оптимістичний бюджет, як у 2020 році. На 60 млн грн збільшується вилучення коштів з обласного бюджету в держбюджет, зменшилося на 200 мільйонів гривень фінансування ремонту доріг. Однак, ми сподіваємося на перевиконання, на державну субвенцію. Ми також готові підтримати об’єднані громади, які нині теж потерпають від нестачі коштів», – зауважив голова обласної ради.

Олександр Біленький також наголосив, що нині обласна рада з облдержадміністрацією спільно працюють над залученням додаткових коштів з державного бюджету, зокрема, розраховують на фінансування реконструкції «Аеропорту-Полтава» та на підтримку інших важливих інфраструктурних об’єктів.

«В обласному бюджеті на 2021 році передбачено близько 112 мільйонів гривень на капітальні видатки. Ці кошти першочергово спрямовуватимуться на реконструкцію медичних закладів, зокрема, Полтавського та Кременчуцького онкодиспансерів, обласної лікарні імені Скліфосовського. Окрім цього, спільно з облдержадміністрацією ми працюємо над залученням додаткових коштів з Державного фонду реконструкції та розвитку, щоб на нашу гривню держава давала свою, й тоді нам буде простіше виконувати бюджет, допомагати громадам, реалізовувати важливі проєкти», – підсумував Олександр Біленький.

Система Orphus