Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

МОЗ уклало договір на поставку 1,8 млн доз вакцини проти COVID-19 компанії “Sinovac”

МОЗ через своє підприємство “Медичні закупівлі України”, яке було визначено оператором вакцин, уклало договір на поставку 1,8 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва компанії “Сіновак” (Sinovac Biotech, Китай).

Про це повідомили у МОЗ.

“Президент України Володимир Зеленський спільно з Міністерством охорони здоров’я проводить активну роботу щодо отримання Україною вакцин проти COVID-19. Завдяки поставці вакцин від компанії “Сіновак” ми отримаємо 1,8 млн доз вакцин проти коронавірусної хвороби. Під час першої поставки вакцин в Україну доставлять 700 тис. доз. Їх ми отримаємо протягом 30 днів після реєстрації вакцини або в країні-виробнику, або в інших країнах”, — наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Переговори з виробником тривали з вересня 2020 року, а договір підписано з українським фармацевтичним підприємством АТ “Лекхім”, яке, за офіційним підтвердженням компанії Sinovac Biotech, є єдиним уповноваженим представником виробника вакцини на території України.

“Сіновак” (Sinovac Biotech) — найбільша китайська компанія з виробництва вакцин, заснована у Пекіні в 2001 році, виробляє від 300 до 500 млн доз вакцин на рік. “Сіноваком” були розроблені і виведені на ринок вакцини проти гепатиту А та А і В, вірусів грипу, включно з “пташиним”, паротиту.

“Сіновак” є акціонерною компанією. Акції компанії котируються на американській фондовій біржі NASDAQ.
Вакцини “Сіновак” схвалені в 34 країнах світу, включно з такими країнами, як Аргентина, Бразилія, Індія, Туреччина. Вакцина проти гепатиту А є прекваліфікованою Всесвітньою організацією охорониздоров’я.

Система Orphus Поделиться на fb