Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Молоді лідери пройшли стажування у Кременчуцькій міськраді

У Кременчуцькій міськраді пройшли стажування 20 лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування міста.

Цього року у рамках традиційного молодіжного проєкту стажисти упродовж кількох днів мали можливість ознайомитися з діяльністю керівників міста та структурних підрозділів виконавчого органу влади Кременчука, розповіли у пресслужбі Кременчуцької міськради.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький привітав молодих людей із успішним проходженням стажування. Він зазначив, що час, проведений молоддю у виконавчому комітеті, пішов на користь не лише лідерам учнівського та студентського самоврядування, а й безпосередньо – фахівцям, які працюють у самоврядному органі. Під час такого двостороннього зв’язку традиційно постають питання, які необхідно вирішувати та реалізовувати на місцевому рівні. Керівник міста висловив сподівання, що вже через кілька років дехто зі стажувальників прийдуть працювати в самоврядні органи та стануть повноправними членами фахового колективу міських посадовців. А щодо стажування, то воно стало для молодих кременчужан першим кроком, який вони зробили на шляху самореалізації в сфері управління, в сфері місцевого самоврядування і відповідно розвитку Кременчука.

Учасники цієї молодіжної програми презентували також свої стажувальні проєкти. Цього року молоді люди в межах повноважень структурних підрозділів, де проходили стажування, мали надати відповіді на депутатські запити щодо відзначення Новорічних свят у Кременчуці в умовах карантинних обмежень.

Наприкінці зустрічі стажистам вручили сертифікати про проходження стажування в органах місцевого самоврядування.

Система Orphus