Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

Міжнародне експертне обговорення – “Розвиток громад: довіра, інституції, фінанси та люди” (наживо)

11 грудня о 10 годині продовжується Міжнародне експертне обговорення на тему «Розвиток громад: довіра, інституції, фінанси та люди».

Мета заходу – обговорити останні новини та дослідження у галузі реформи децентралізації та місцевого розвитку з відомими національними та міжнародними експертами та високопосадовцями, повідомляють у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

 

До обговорення долучаться українські високопосадовці, посол ЄС, посли Данії, Німеччини та Словенії, а також 30 експертів – чиновники, науковці, дипломати та активісти з 12 країн, у тому числі з України.

Онлайн-подія послужить платформою для обміну досвідом та просування інноваційних ідей у сфері регіонального та місцевого розвитку.

Захід складатиметься з трьох тематичних блоків:

  • Інституції та урядування,
  • Люди та довіра,
  • Фінанси та повноваження

Кожен блок поєднуватиме панельні дискусії, тематичні семінари, а також можливості для взаємодії між сесіями.

«Реформа місцевого самоврядування в Україні докорінно змінила підвалини розробки та реалізації політики регіонального та місцевого розвитку. Після місцевих виборів у жовтні 2020 року країна вже функціонує на новій територіальній основі. Відтепер, всі громади мають повноваження та можливості реалізовувати право на самоврядування, а також планувати, інвестувати та реалізовувати проєкти розвитку. Тому ми взяли тему розвитку за основу цьогорічного Міжнародного експертного обговорення», – зазначив Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ.

Система Orphus