Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Місцеве самоврядування очима дітей”: у Полтаві відкрилася виставка дитячих робіт

На четверту за ліком виставку подали 150 робіт з різних куточків Полтавщини.

Організаторами виставки, яка 4 грудня відкрилась у Полтавському академічному обласному театрі ляльок, стали обласна асоціація органів місцевого самоврядування спільно з комунальною установою “Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи”.

Цьогоріч на конкурс, який проходив у трьох вікових категоріях, надійшло понад 150 робіт від вихованців навчальних закладів та центрів позашкільної освіти з усіх куточків Полтавщини.

“150 – дуже велика цифра, представлені роботи майже з кожного району Полтавщини. Навіть у таких складних умовах педагогам вдається залучати дітей, вони піклуються про їхній розвиток, допомагають їм виявляти свої таланти”, – розповів перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

За словами організаторів виставки, самі роботи виконані в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва (малюнок, вишивка, в’язання, ліплення, різьблення, плетіння, ткацтво, розпис по склу тощо).

“Головна мета цієї виставки — залучити дітей та молодь до культурно-мистецького життя, дати їм змогу реалізувати творчий потенціал, розширити світогляд і уявлення дітей про роль місцевого самоврядування”, – зазначив виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Нагородження переможців відбудеться напередодні Дня Святого Миколая.

Читайте також: Відсьогодні кремечуцька молодь розпочала стажування в органах місцевого самоврядування

Система Orphus