Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже 96,2 тисяч платників перебувають на обліку у податковій службі Полтавської області

З початку 2020 року на Полтавщині взято на облік 10694 платники податків. Із них: 1429 юридичних осіб та 9265 фізичних осіб-підприємців. Із загальної кількості платників податків станом на 1 грудня 2020 року 8060 зареєстровано платниками податку на додану вартість, з них: юридичних осіб – 6949 та фізичних осіб – підприємців – 1111.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

«Станом на перше грудня 2020 року обліку в ГУ ДПС Полтавщини перебувають 96186 платників податків, із них 38613 юридичних осіб та 57573 фізичних осіб-підприємців, що на 2496 платників податків більше ніж станом на 1 грудня 2019 року», – відзначила заступник керівника ГУ ДПС в області.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному Реєстрі платників податків фізичних осіб по Полтавській області (отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі РНОК) складає 1409406, кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Окремому реєстрі (відмовилися від РНОК та обліковуються за паспортними даними) – 3089.

Необхідно зазначити, що платниками податків не в повній мірі використовується можливість подачі звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Із загальної кількість податкових декларацій, що подані фізичними особами-підприємцями тільки 70 відсотків подано за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку, юридичними особами 93 відсоток декларацій подано в електронному вигляді.

Нагадуємо, що для роботи з Електронним кабінетом платника, не потрібно встановлювати спеціалізованого програмного забезпечення. Він працює як за допомогою персональних комп’ютерів, так і смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет. Електронний кабінет працює безкоштовно в режимі реального часу та цілодобово, що вкрай актуально в умовах обмежувальних протиепідемічних заходів.

Також, відтепер Контакт-центр ДПС України має свій чат на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі та в месенджерах – viber і telegram. До нього можна приєднатися – вебпорталу ДПС України, розділ «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», а також безпосередньо з сайту Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР).

Якщо є необхідність отримати консультацію, це також можна зробити онлайн.

ГУ ДПС у Полтавській області нагадує, спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Система Orphus