Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майже 200 тисяч гривень допомоги надали полтавцям з міського бюджету

197 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги спрямували полтавцям з міського бюджету за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення “Турбота” на 2020 рік.

Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке відбулося 7 грудня, повідомили у Полтавській міськраді.

За програмою, матеріальну допомогу виплатять мешканцям міста за особистими зверненнями відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям міста на загальну суму 197 тисяч гривень. Одноразову матеріальну допомогу нададуть двом учасникам бойових дій, двом родинам на лікування дітей.

Окрім цього, члени виконкому одноголосно підтримали і рішення про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік. Так, за інформацією начальника бюджетно-фінансового управління Тетяни Чумак, пропонують внести зміни до доходної та видаткової частини бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації та належні для отримання жилі приміщення для пільгових категорій населення для придбання однієї квартири учаснику АТО у розмірі 1 млн 17 тис. грн.

За рахунок субвенції з місцевого бюджету виділити кошти на забезпечення подачі кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19 у розмірі 870 тис. грн. А також за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у розмірі 54 грн 470 грн. 

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus