Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Майбутні вчителі проходитимуть педагогічну інтернатуру: проєкт МОН

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт наказу “Про затвердження Положення про педагогічну інтернатуру”.

Строк педагогічної інтернатури становить один рік, що відраховується від дати видання наказу про організацію проведення педагогічної інтернатури, повідомляє “Всеосвіта”.

До строку педагогічної інтернатури включається період тимчасової непрацездатності інтерна та час його перебування у відпустці. На час військової служби або догляду за малолітніми дітьми, але не довше ніж до досягнення кожною дитиною 3-річного віку, проходження інтерном педагогічної інтернатури може бути призупинене відповідно до наказу керівника закладу освіти.

Педагогічна інтернатура провадиться відповідно до програми педагогічної інтернатури інтерна, що затверджується керівником закладу освіти одноособово.

Програма педагогічної інтернатури має передбачати теоретичну та практичну допомогу інтерну, що спрямована на розвиток професійних компетентностей.

За виконання обов’язків педагога-наставника наказом керівника закладу освіти педагогічному працівнику призначається доплата в межах фонду оплати праці закладу освіти відповідно до законодавства.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 28 грудня 2020 року на електронну адресу: khomenko@mon.gov.ua (відповідальна особа Олена Хоменко, державний експерт експертної групи з питань освітнього процесу директорату шкільної освіти).

Система Orphus