Ви тут:
Спорт Суспільство 

Маркевич оцінив повернення Мілевського в Україну

Глава комітету національних команд УАФ Мирон Маркевич переконаний, що Артем Мілевський зможе допомогти “Минаю” у чемпіонаті України.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Meta Ratings.

Маркевич переконаний, що Мілевський допоможе “Минаю” піднятись у турнірній таблиці чемпіонату України.

“Мілевський допоможе “Минаю” видертися з дна турнірної таблиці УПЛ. Все ж це кваліфікований футболіст, який в ключовий момент може взяти гру на себе. Хочу тільки побажати Артему зосередитися виключно на футболі, адже не виключений варіант, що “Минай” – це його остання команда. Хочеться, щоб про нього згадували як про зрілого майстра, який сприяв популяризації футболу в Закарпатті. Тим більше що Мілевський і сам неодноразово заявляв, що мріє завершити свою багаторічну кар’єру на мажорній ноті саме в Україні”, – сказав Маркевич.

Сьогодні “Минай” оголосив про підписання із 35-річним Артемом Мілевським контракту. Після першого кола клуб зі Закарпаття йде 11-м в турнірній таблиці УПЛ.

“Останнім клубом Артема Мілевського було білоруське “Динамо” з Бреста, за яке він зіграв 104 матчі, забив 20 голів та віддав 32 результативні передачі. Форвард у 2000 році змінив білоруське громадянство на українське. З 2002 до 2013 року виступав за київське “Динамо”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Fcminaj.com

Система Orphus