Ви тут:
Культура Суспільство 

МАЛДІВИ презентують топ 8 танцювальних колядок

Український гурт МАЛДІВИ дарує усім новорічно-різдвяний настрій, презентуючи сучасну збірку українських колядок «І летить по світу коляда».

Вони вже відзначились великим дитячим доробком на YouTube-каналі З ЛЮБОВ’Ю ДО ДІТЕЙ, де вже кілька років поспіль тішать своїх прихильників та їх батьків динамічними україномовними руханками (Арамзамзам, Ти щасливий, Руханка з місяцем та багато інших, які мають понад 10 млн. переглядів).

А зараз випустили у світ для своїх прихильників цілий альбом танцювальних колядок.

Добірка включає вісім треків: дві авторські колядки та шість народних, але з сучасних аранжуванням:
«І летить по світу коляда» авторська сл. Т. Прозорова, муз. М. Береза
«Нова радість стала» сл. народні, аранж. М. Береза
«Бог ся рождає» сл. народні, аранж. М. Береза
«Добрий вечір тобі, пане господарю» сл. народні, аранж. М. Береза
«Небо і земля нині торжествують» сл. народні, аранж. М. Береза
«Во Вифлеємі нині новина» сл.і муз. народні, аранж. М. Береза
«В широкій долині» сл.і муз. народні, аранж. М. Береза
«Христос народився, Радіє родина» сл. Г. Британ, муз. М. Береза

«Альбом колядок – наше величезне надбання для майбутніх поколінь. Це не просто новий модний та сучасний збірник треків, які рано чи пізно можуть вийти з моди, це збірка чудових пісень для Бога, збірка, де ми радіємо тому, що Христос Народився. Ми ставили за мету зацікавити цими колядками дітей, прищепити їм любов до прадавніх українських традицій, тому зробили їх максимально динамічними та танцювальними, слухаючи їх, дітвора не зможе всидіти на місці, а буде підтанцьовувати та підспівувати, тим самим закарбовуватиме ці ритми і слова у своїй пам’яті» – розповідають учасниці гурту.

МАЛДІВИ також поділилися з шанувальниками тим, що на одну з авторських колядок «Христос Народився, Радіє Родина» вони зняли кліп.

«Для зйомок ми вибрали чудову локацію – Будинок вчених, до участі долучать дітей, які будуть одягнені у вишукані коктейльні сукні. Відеоробота буде у fashion-стилі. Хочемо поєднати українські традиції з fashion, щоб привернути уваги всіх світових поціновувачів моди та зробити нашу культуру всесвітньо відомою», – зазначає продюсер гурту.

Режисером кліпу є SOPHIE (Софія Калита). Варто зазначити, що це не перша її режисерська робота, попередні були на авторські пісні гурту МАЛДІВИ “Весняна вишиванка”, а також пісні “Селфіпаті” та “Позіхайки”. Ці відеоролики зачарували всіх своїми нестандартним підходом та новими цікавими ідеями для зйомок.

 

 

Система Orphus