Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Людина року – 2020”: у Миргороді визначили переможців міського рейтингу популярності

У Миргороді на підсумковому засіданні організаційного комітету визначили переможців загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року – 2020”.

У цьому році переможців визначали в таких номінаціях: “Професіонал року”, “Досягнення року”, “Лідер бізнесу”, “Учень року”, “Спортивна подія року”, “Активна громадська діяльність”, “Премія ім. Антона Шевченка”. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Відповідно до Положення про проведення рейтингу популярності, прийом матеріалів на присвоєння звання «Людина року-2020» та літературно-мистецьку премію ім. Антона Шевченка тривав до 2 грудня.

Голова конкурсної комісії – перший заступник міського голови Сергій Швайка зачитав всі матеріали, які надійшли на конкурс. Рішення про присвоєння звання «Людина року» приймалося відкритим та рейтинговим голосуванням.

“Імена переможців буде офіційно озвучено на урочистій церемонії нагородження переможців загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року-2020”, – йдеться у повідомленні.

Цьогоріч церемонія нагородження переможців відбудеться 24 грудня з дотриманням умов карантинних обмежень.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus