Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Лікувальні заклади Кременчука, які надають допомогу хворим COVID-19, киснем забезпечені в повному обсязі, – міськрада

Всі лікувальні заклади Кременчука, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію COVID-19, киснем забезпечені в необхідному обсязі.

Про це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. У той же час вона зазначила, що у порівнянні з літнім і весняним періодом поточного року кількість хворих, які потребують кисневої терапії, у Кременчуці збільшилася в рази.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

На території інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» встановлено кріоємність для зберігання та транспортування рідкого кисню до ліжок пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу. У Кременчуці також оголошено тендер на придбання промислової ємності для зберігання та транспортування кисню медичного для комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Міський голова Кременчука Віталій Малецький наголосив, що машина зі спеціальною цистерною для перевезення кисню вкрай необхідна місту, щоб без перебоїв забезпечувати киснем лікарні, які надають допомогу хворим на COVID-19 та пневмонії. Якщо ситуація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію стабілізується, цистерну можна буде встановити стаціонарно, а автомобіль лікувальний заклад зможе використовувати для інших своїх потреб.

Система Orphus