Ліга Європи: “Зоря” виграла у “Лестера”, але втратила всі шанси на плей-оф

Клуб із Луганська здобув другу перемогу в турнірі, здолавши англійську команду “Лестер” 1:0.

Як розповіли в УАФ, вже на початку матчу луганці створили непоганий момент, але Уорд потягнув удар Кочергіна. Згодом стартовий запал «Зорі» поступово згас, а англійці почали тиснути. Найактивнішим у складі суперника був Юндер, якого на 31-й хвилині партнери вивели сам на сам, проти турок пробив повз ворота. Пізніше непоганого удару з відскоку завдав Циганікс, однак голкіпер «Лестера» був на висоті.

На початку другого тайму Юндер дальнім ударом ледь не влучив у «дев’ятку», на що луганці відповіли ударом Юрченка в поперечину після навісу Кочергіна. На 76-й хвилині після стандарту чудовий шанс отримав Фофана, але пробив вище. Згодом Василь врятував після ударів Барнса та Меддісона протягом однієї атаки. Незабаром Джастін із хорошої позиції пробив повз ближній кут. А на 84-й хвилині «Зоря» забила: після широкої атаки м’яч на правому фланзі отримав Фаворов, чий простріл замкнув Сайядманеш, який щойно вийшов на заміну.

Уже в доданий арбітром час Василь врятував «Зорю» після класного удару Юндера. Таким чином, підопічні Скрипника зуміли обіграти «Лестер», здобувши другу перемогу в групі поспіль, проте звитяга «Браги» не залишила їм шансів пробитися до плей-оф.