Ви тут:
Культура Суспільство 

Лідер гурту Social Classes презентував свій новий проєкт Rosequit

Київський гурт Rosequit (“Розквіт”) випустив новий сингл “Грані”, який увійде до дебютного лонгплею гурту.

Характерною рисою треку є його органічність і простота. Хлопці вирішили повернутися до “витоків” рекордингу – зіграли й записали трек без прикрас і складних аранжувань.

Сингл “Грані” – приклад того, як троє людей можуть задати жару – без біг-бенду чи оркестру за спиною, без плейбеків та інших «наворотів», при цьому цей драйв звучить як у навушниках, так і зі сцени.

Rosequit – новий проєкт Юрія Грузинського, раніше вокаліста та автора гурту Social Classes. Нагадаємо, що у 2013 році пісня гурту Social Classes «Розум» стала офіційним гімном Чемпіонату України з баскетболу. Дебютний сингл стартував в офіційному чарті iTunes на 5 місці, а в альтернативному чарті iTunes на 2 місці. У 2014 році гітарист лондонського гурту Belleruche Рікі Фабьюлез став автором реміксу на трек «I Ніби».

«Музика Rosequit – це чиста емоція, те що приходить і створюється майже миттєво, фактично, наше завдання лише зафіксувати та огранити, прибрати все зайве. Власне тому і запис, як правило, ми робимо з першого-другого дубля, живяком», – розповідає Юрій Грузинський.

У складі гурту: автор, вокаліст, клавішник та гітарист – Юрій Грузинський, басист – Юрій Гагарін (раніше обидва Social Classes), ударник – Іван Корнієнко.

Наразі хлопці готують повноцінний альбом. До цього гурт презентував композиції: “Любов”, “Спогад”, “Спи”.

Система Orphus