Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

KRUTЬ презентувала різдвяну пісню

Марина Круть (що виступає під псевдонімом KRUTЬ) презентувала святкове відео на пісню “Забери мене до себе на Різдво”. Це чуттєва лірична балада про закоханих, які не можуть бути разом на Різдво.

Українська співачка і бандуристка Марина Круть, учасниця нацвідбору на Євробачення, презентувала святкове відео на пісню “Забери мене до себе на Різдво”, пише 24 канал.

Композицію “Забери мене до себе на Різдво” зірка назвала ліричною баладою. Вона розповідає про розділених відстанню та часом закоханих, які мріють бути разом. А поєднати їхні серця можуть лише різдвяні дива.

Пісня має свою історію створення. Рік тому, напередодні Різдва, співачка не отримала візу та не змогла зустріти свято разом зі своїм коханим. Коли вона усвідомила, що Різдво і усі свята проведе одна, то зі сльозами на очах за 15 хвилин написала акустичну версію пісні та виклала у мережу.

Зірка пообіцяла: якщо відео набере більше 5000 переглядів – вона запише акустичну версію. Після декількох тисяч переглядів – KRUTЬ презентувала святкове відео та повноформатний сингл на пісню “Забери мене до себе на Різдво”.

Система Orphus