Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці зі стихійного смітника вивезли чотири 30-кубових контейнери сміття

За інформацією департаменту ЖКГ міста, вчора кілька бригад КАТП-1628 проводило прибирання території на вул. Мічуріна, де утворилося стихійне сміттєзвалище. Під час ліквідації цього звалища комунальники вивезли чотири 30-кубових контейнери побутового, будівельного сміття. Наразі роботи з прибирання цієї території ще тривають.

Про це розповіли у пресслужбі Кременчуцької міськради.

“Звертаємо увагу населення міста Кременчука, що зібране вуличне сміття слід складувати лише в призначених для цього місцях. Побутове та залишкове сміття потрібно виносити в сміттєві контейнери, а опале листя, обрізане гілля та великогабаритне сміття – в спеціально відведені для цього місця. Комунальники просять дотримуватися цих правил, бо безвідповідальність деяких жителів лише навантажує та ускладнює їх роботу. Утворення несанкціонованих місць складування сміття є порушенням ст. 152 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»”, – йдеться у повідомленні.

Для встановлення дієвого зворотного зв’язку зі своїми споживачами КП «Кременчуцьке автотранспортне підприємство – 1628» має сайт підприємства. Знайти його можна за посиланням. На сайті розміщена інформація, яка може бути корисною кожному жителю міста з переліком послуг, що надаються жителям приватного сектора та багатоквартирних будинків.

Система Orphus