Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Кременчуцьке училище отримало мінігрант на 35 тисяч гривень

Вище професійне училище № 7 Кременчука потрапив у перелік професійно-технічної та фахової передвищої освіти, які перемогли у всеукраїнській програмі Healthy Challenge.

Також перемогли Львівське вище професійне училище харчових технологій, Колківське вище професійне училище та Рава-Руський професійний ліцей, повідомляють у Міністерстві освіти і науки України

Заклади-переможці отримали міні-гранти на суму 35 тисяч гривень кожен. Планується, що кошти спрямують на розвиток здорового способу життя в закладах освіти.

Читайте також: Решетилівський аграрний ліцей отримав IT-обладнання за програмою EU4Skills

У програмі Healthy Challenge взяли участь 12 тисяч учасників з понад 40 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти. 

Учасникам пропонували понад 100 різних видів активностей. Серед них – соціальні флешмоби, майстер-класи на тему харчування, спортивні змагання, квести, ігри, конкурси тощо. Журі оцінювало результати активностей та їх вплив, кількість заходів та учасників, креативність, інноваційність, наявність фото- та відеоматеріалів та їх поширення.

Довідково. Healthy Challenge – це всеукраїнська програма з популяризації здорового способу життя серед молоді, що реалізується з 2019 року. У ній вже взяли участь понад 20 закладів освіти та 10 000 молодих людей із різних регіонів країни.

 

 

Система Orphus