Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Кременчуківець сплатив 234 тис грн через заборгованість аліментів

Мешканець Кременчука, щоб уникнути громадських робіт, повернув двом неповнолітнім дітям 234 тис. грн аліментів та сплатив 34 тис. грн штрафу.

Про це розповіли у Секторі комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

“Мешканець Кременчуцького району Полтавської області за час несплати аліментів випробував на собі майже всі вищезазначені заходи примусового впливу на неплатників. Накопичувати заборгованість чоловік припинив лише після того, як фахівці Крюківського відділу державної виконавчої служби склали адміністративний протокол та направили його до суду. Отримавши рішення та почавши відпрацювання покарання у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт, містянин усвідомив, що це не жарт”, – зазначається у повідомленні.

У юстиції нагадали, що батьки, котрі не перераховують у визначені строки аліменти, збільшують не лише суму заборгованості, а й відсоток настання для себе неприємних наслідків. Внесення відомостей до Єдиного реєстру боржників, арешт банківських рахунків та майна, обмеження деяких прав, адміністративна та кримінальна відповідальність – правові санкції, що чекають на осіб, які свідомо відмовляються виконувати батьківський обов’язок.

фото ілюстраційне

Система Orphus