Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Кожна дитина нашої області повинна мати сім’ю”, – Синєгубов відвідав прийомну родину

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його заступник Катерина Рижеченко та голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов відвідали прийомну сім’ю, яка проживає у Калашниках Мачухівської громади.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Родина виховує трьох прийомних дітей. Мати працює завідувачем господарством Калашниківського навчально-виховного комплексу, батько – сторож Калашниківського НВК. Прийомна сім’я створена в 2015 році. Родина має двоповерховий будинок, де зроблено ремонт. Усі кімнати умебльовані м’якими та корпусними меблями, сучасною побутовою технікою. Мають власне господарство.

Дівчинка відвідує співочо-театральний гурток, а хлопці – футбольний та волейбольний гуртки, які працюють у Калашниківському НВК.

Незадовго до Дня Святого Миколая Олег Синєгубов і Катерина Рижеченко відвідали сім’ю, привітали дітей зі святом. Поспілкувалися з батьками та оглянули оселю. Обговорили потреби родини.

“Батьки Павло і Лариса взяли на себе велику та відповідальну місію. Радий, що їхні дітки Микита, Ганна та Іван живуть у затишку, спокої та любові, – сказав Олег Синєгубов. – Робимо все для того, щоб кожна дитина нашої області мала сім’ю, а інтернати остаточно пішли в небуття. Сімейні форми виховання – пріоритет роботи обласної влади. У таких сім’ях немає вихователів, а є батьки”.

За словами голови ОДА, на Полтавщині в 41 дитячому будинку сімейного типу та 121 прийомній сім’ї виховуються 484 дитини-сироти та позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа. У сім’ях опікунів, піклувальників – 1474 дитини. Зараз в області діє десять сімей патронатних вихователів, шість із них – створені цьогоріч.

Загалом на Полтавщині відсоток охоплення сімейними формами виховання – 94,89%. По Україні цей показник становить 91,3%.

Фото: Полтавська ОДА

 

Система Orphus