Ви тут:
Суспільство Україна 

Контракт із Міноборони на три літаки Ан-178 буде підписаний до кінця року, – Юрій Гусєв

Генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв відвідав Державне підприємство «Антонов», яке входить до складу Концерну.

Про це повідомляє Арміяinform.

Юрій Гусєв разом із Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тарасом Коваленком та головою парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександром Завітневичем оглянули цехи та виробничі потужності заводу, обговорили перспективні зразки вантажних літаків виробництва «Антонов» та відтворили політ за штурвалом літака в центрі моделювання та тренажерних технологій, який знаходиться на території заводу.

«Завод «Антонов» – це флагман авіабудування. Підприємство, про яке мріють сотні країн світу і котре є надбанням величезного колективу, який тут працює. У нас багато викликів, пов’язаних з питаннями нацбезпеки та оборони, держоборонзамовлення, планування випуску військово-транспортних літаків на майбутні роки. Втім, вже сьогодні я можу пообіцяти: контракт на три літаки Ан-178 буде підписаний до кінця цього року. Протягом екскурсії виробничими приміщеннями заводу ми встигли провести переговори з «Укрексімбанком» та отримати запевнення, що це станеться у 2020-му році. Ми зробимо для цього все можливе, а якщо потрібно, і неможливе. Позаяк це питання на особливому контролі Президента України Володимира Зеленського», – відзначив генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

«Водночас Юрій Гусєв наголосив, що Концерн розпочинає процес трансформації. Ключовий для старту корпоратизації підприємств «Укроборонпрому» законопроєкт №3822 вже зареєстрований у Верховній Раді України», – йдеться у повідомленні.

Фото: Арміяinform

Система Orphus