Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Колишній тренер “Ворскли” емоційно відреагував на можливий продаж клубу

Микола Павлов стверджує, що власник полтавського клубу Костянтин Жеваго цікавився продажем клуб ще до вбивства президента клубу Олега Бабаєва.

Про це повідомляє Meta-ratings.com.ua.

“З часів вбивства Олега Бабаєва у Ворсклі не було жодного керівника, який був би гідний цієї людини. І у Костянтина Жеваго не було жодного такого посередника між ним і клубом, яким був Бабаєв. Він був другом Жеваго, його партнером, сидів з ним за одним столом і знав, що при ньому Ворскла буде працювати, як годинниковий механізм. Але цей механізм вже тоді барахлив, Бабаєву було важко, а Жеваго якось на новорічному вечері в Києві через Бабаєва поцікавився, чи можна буде продати полтавський клуб”, – розповів тренер.

Після кількарічного відпочинку повернувся до великого футболу у 2007 році, очоливши полтавську «Ворсклу». Під керівництвом Павлова команда здобула свій перший (в незалежній Україні) та допоки єдиний трофей — Кубок України в сезоні 2008—2009, здолавши у фінальному матчі донецький «Шахтар». Також при ньому клуб вперше вийшов у груповий етап ліги Європи в сезоні 2011—2012.

Читайте також: “Ворскла” у Чернігові програла “Десні”

З сезону 2012–2013 знову став головним тренером маріупольського «Іллічівця». Але формально залишився головним тренером «Ворскли», адже не розірвав діючий контракт з клубом і тому всю першу половину сезону провів не на лаві запасних «Іллічівця», а на трибунах. За підсумками сезону 2014—2015 команда покинула прем’єр-лігу і Павлов завершив роботу з нею.

Система Orphus