Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Книгу першого видання “Гаррі Поттера” продали на аукціоні за 90 тисяч доларів

Британський аукціонний дім Hansons Auctioneers продав за 68 тисяч фунтів (90 тисяч доларів) книгу з першого видання “Гаррі Поттер і філософський камінь”.

Про це повідомляє 112.ua з посиланням на BBC.

Відзначається, що в 1997 році було випущено всього 500 книг видавництвом Bloomsbury Publishing. 300 з них були відправлені в школи й бібліотеки, інші потрапили у вільний продаж.

Новини за темою: Фільм про Гаррі Поттера і мультфільм про пінгвінів з Мадагаскару вперше стануть доступні для людей з порушеннями зору.

Ще одна книга першого видання була продана на аукціоні за 50 тисяч фунтів (66 тисяч доларів). Про її існування згадала господиня і врятувала видання — мама збиралася продати книгу на гаражному розпродажі. Ця копія була однією з 200 рідкісних книг, які потрапили в магазини.

“У 2022 році щоденники британського актора Алана Рікмана, відомого за роллю Северуса Снейпа у фільмах про Гаррі Поттера, вийдуть у вигляді книги. До книги “Щоденники Алана Рікмана” увійдуть 27 томів рукописних щоденників актора, які той почав вести в 1990-х роках. Записи охоплюють 25 років життя Рікмана. Права на рукописи придбало видавництво Canongate, а в ролі редактора виступить Алан Тейлор”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus