Ви тут:
Суспільство Україна 

Іван Баканов привітав співробітників військової контррозвідки СБУ з професійним святом

Голова Служби безпеки України Іван Баканов привітав співробітників військової контррозвідки з професійним святом і вручив їм відомчі нагороди.

Про це інформує пресцентр СБ України.

“Саме військова контррозвідка перебуває там, куди ворог направляє основні сили. І результати роботи підтверджують, що ви доволі успішно протидієте йому. Тож не дивно, що у цьому році 10 кращих офіцерів військової контррозвідки представлено до державних нагород”, – сказав Іван Баканов.

Окремо він подякував співробітникам, які служать на сході України і беруть участь в операції Об’єднаних сил.

З результатів роботи військової контррозвідки голова СБУ відзначив затримання 40 бойовиків і 15 іноземних агентів, запобігання серії терактів в ООС. Також саме цей підрозділ виявив чимало схронів з незаконною зброєю та боєприпасами.

За словами Івана Баканова, у період прямої збройної агресії на військову контррозвідку покладається чимала відповідальність для захисту національної безпеки.

“Нагадаємо, за 2020 рік військова контррозвідка СБУ викрила 3 шпигунів, 15 ворожих агентів, 40 учасників незаконних збройних формувань, а також попередила серію терактів у районі проведення операції Об’єднаних сил. За її матеріалами винесено 47 вироків суду, у тому числі за державну зраду засуджено 4-х осіб”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus