Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Головний спонсор “Гірник-спорту” відмовився фінансувати команду

Компанія FERREXPO продовжить фінансувати полтавського “Ворсклу”, а ось команді з Першої ліги слід шукати нові джерела фінансування.

Як повідомляє пресслужба полтавської “Ворскли” з посиланням на “Кременчуцьку газету”, більше про це розповів керівник напрямку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) компанії Ferrexpo Юрій Химич.

“Після довгих років підтримки цієї професійної команди ми вирішили сфокусуватися на розвитку дитячого футболу. У 2021 році бюджет дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» буде збільшений більше, ніж на 3 млн. гривень, що більш, ніж на 30% більше бюджету 2020-го року. Після детального аналізу ситуації і вивчення думки жителів міста ми прийшли до висновку, що немає необхідності підтримувати приїжджих в Горішні Плавні футбольних легіонерів, оскільки соціальний ефект від цього проекту менше, ніж від залучення дітей з нашого регіону до футболу”, – розповів представник компанії.

Читайте також: Помер герой фіналу футбольного чемпіонату світу 1982 року

У той же час Юрій Химич зазначив, що FERREXPO не має наміру припиняти підтримку полтавської “Ворскли”.

Довідка. Футбольний клуб «Гірник-Спорт» — український футбольний клуб з міста Горішні Плавні Полтавської області. Виступає в Першій лізі чемпіонату України. Фіналіст Кубка Ліги 2010, переможець Другої лiги сезону 2013/14.
Колишні назви: «Локомотив» (1989—1992), «Гірник» (1993—1995).

Система Orphus