Ви тут:
Суспільство 

Google присвятив дудл зимовому сонцестоянню

Сьогодні, 21 грудня, у деяких країнах Північної півкулі Землі настає зимове сонцестояння, яке знаменується найдовшою ніччю та найкоротшою світловою добою.

Як повідомляє Depo.ua, святковий дудл, на якому зображено планети у слові Google замість голосних літер О, доступний для мешканців Північної півкулі Землі, які зможуть відчути на собі Зимове сонцестояння.

Цей день буде найкоротшим у році. Приблизно так само буде ще два дні опісля, а потім Сонце почне поступово здійматися над горизонтом, а світловий день – збільшуватися. Звісно, це стосується Північної півкулі Землі.

 

Довідка. Тематичні малюнки Google (Ґуґл-дудл, Дудл для Google, англ. Google Doodle від doodle — кривульки, малюнки на берегах сторінок) — своєрідні заставки, які з’являються на домашній сторінці Google з нагоди визначних подій (тематичні малюнки).

Читайте також: У США Google та Facebook звинуватили у змові

Першим тематичним малюнком була «Палаюча людина», емблема фестивалю, який проходить у пустелі Блек-Рок, що в штаті Невада (США). Засновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін, які поїхали на фестиваль, таким чином повідомили про свою тимчасову відсутність. Ця ідея користувачам прийшлась до душі.

Наступні малюнки створювали запрошені веб-дизайнери, поки не був найнятий Денніс Хванг, який 2000 року розробив логотип День взяття Бастилії.

Система Orphus