Ви тут:
Суспільство 

Google представив сервіс для створення різдвяної музики

Google пропонує розважити себе за допомогою схожих на надувні кульки співаючих істот. Користувач може керувати чотирма співаючими надувними кульками, кожна з яких здатна відтворювати різні оперні голоси – від баса до сопрано.

Можна створити власну пісню і відправити її знайомим під Новий рік, а можна послухати вже записані композиції, які у виконанні створінь виглядають дуже комічно, пише maximum.fm.

Для створення Blob Opera компанія запросила чотирьох професійних оперних співаків: вони витратили 16 годин на запис голосів. Творець проєкту Девіда Лі повідомляє, що спів створюється на моделі машинного навчання. Користувачам доступні підвищення тональності та гучності для кожної з кульок. Також можна керувати усіма співаками відразу або тільки декількома.

Є режим запису, а також можливість послухати відомі новорічні пісні, такі як Jingle Bells або Silent Night у виконанні алгоритму. Налаштувань для експериментів небагато, проте кожна кулька здатна здивувати навіть досвідчених любителів подібного контенту.

Система Orphus