Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Фракції обласної ради продемонстрували консолідовану роботу, – Олександр Біленький

Про це заявив Олександр Біленький під час спілкування з журналістами щодо підсумків другого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

“Нині йде процес обговорення державного бюджету України. Після його ухвалення ми отримаємо основні показники, спираючись на які облдержадміністрація підготує відповідний проєкт рішення обласної ради. Далі необхідно провести засідання постійних комісій обласної ради. Не думаю, що процес ухвалення обласного бюджету буде швидким, адже це питання пов’язане з ухваленням державного бюджету й потребує глибокого вивчення та обговорення. Втім, до кінця цього року, переконаний, обласний бюджет буде прийнято, адже депутати налаштовані на стабільну і якісну роботу”, – зазначив Олександр Біленький і додав, що розраховує на подальшу злагоджену та послідовну роботу депутатського корпусу.

Читайте також: На сесії обрали чотирьох заступників голови Полтавської обласної ради

Також голова обласної ради зауважив, що діалог між представниками різних політичних сил повинен бути й надалі відкритим. Аби досягти спільної мети – розвитку й процвітання Полтавщини.

“Фракції обласної ради продемонстрували консолідовану роботу. Думаю, що найближчим часом депутати зберуться і всі разом запропонують той варіант роботи і реалізації депутатських задумів, який буде влаштовувати кожну фракцію. Це означає, що ми не закриваємо перед невеликими фракціями варіанти взаємодії в межах Полтавської обласної ради. Ми готові розглядати будь-які інші варіанти роботи нашого депутатського корпусу, зокрема, комісійно”, – підсумував Олександр Біленький.

Читайте також: Полтавська облрада звернулась до Уряду та ВРУ щодо зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів

Система Orphus