Ви тут:
Відео Культура Суспільство 

Фентезі “Казка Старого Мельника” стало найкасовішим українським фільмом 2020 року

За перші 10 днів прокату, який стартував 17 грудня, українське фентезі “Казка Старого Мельника” стало найкасовішим українським фільмом від початку пандемії, тобто з березня 2020 року.

Про це інформує 112.ua.

Родинне кіно об’єднало багатьох зірок українського кінематографа: Аду Роговцеву, Остапа Ступку, Анну Кошмал, Ірму Вітовську, Анатолія Хостікоєва, Наталю Сумську, Олексія Вертинського, Володимира Горянського та інших.

“Казка Старого Мельника” – цікава, видовищна стрічка для всієї родини. Колоритні герої й атмосферні локації, масштабні декорації, видовищні трюки та спецефекти. У казці герої потрапляють у полон, подорожують, випробовують свої сили, закохуються, перевіряють силу дружби. Картина сповнена добрими та злими міфічними героями.

“Попри високу конкуренцію з боку дорогого світового кінопродукту, мережі кінотеатрів вже поставили в розклад на січень “Казку Старого Мельника”, а деякі навіть збільшили кількість сеансів. Український фільм буде в прокаті всі новорічні свята – до початку локдауна 8 січня”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus