Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Дзюдоїстку з Полтавщини Єлизавету Каланіну зарахували до Олімпійської збірної України

Вихованку спортиного клубу «Легіон – Спорт» кременчуківку Єлизавету Каланіну зарахували до Олімпійської збірної України. Про це повідомив Почесний президент клубу Володимир Матицин під час зустрічі з керівництвом Кременчуцької міськради.

Наприкінці листопада 2020 року в м. Прага (Чехія) відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед чоловіків та жінок. У складі національної збірної команди України в змаганнях брала участь кременчужанка, вихованка клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Cпорт» Єлизавета Каланіна. За підсумками участі у змаганнях Єлизавета Каланіна посіла ІІІ місце у ваговій категорії +78 кг. Вона здобула єдину нагороду з усієї збірної України.


Привітали з цією перемогою Єлизавету Каланіну та її тренера Василя Волошина Почесний громадянин Кременчука, Почесний президент СК «Легіон – спорт» Володимир Матицин, міський голова Віталій Малецький, заступник міського голови Руслан Проценк, розповіли у Кременчуцькій міськраді.

Віталій Малецький насамперед висловив слова вдячності всім, хто готує спортсменку до змагань, надає їй фінансову допомогу та постійно працює над формуванням спортивної освіти у кременчуцької молоді.

 

Система Orphus