“Динамо” виграло у “Ференцвароша” та пробилося у Лігу Європи

Команда Мірчи Луческу у останньому матчі групової стадії Ліги чемпіонів забезпечили собі європейську весну.

Як повідомляє УАФ, загалом перший тайм проходив у помірному темпі, команди діяли обережно, оскільки ціна помилки була занадто високою. Гості дочекалися свого шансу на 25-й хвилині. Кендзьора віддав незручну передачу на Сидорчука, Нгуен перехопив її та отримав можливість для удару, але виконав його не кращим чином, не влучивши у верхній кут. Наприкінці тайму воротам «Динамо» загрожував Зубков. Кияни ж із плином часу все більше зосереджували увагу на захисті, що було не дивно, адже рахунок 0:0 їх влаштовував.

Після перерви гравці «Ференцварошу» за рахунок індивідуальних дій почали проходити до штрафного майданчика біло-синіх. Удар Зубкова заблокував Забарний, а Нгуен пробив у те місце, де перебував Бущан. І лише після цього «Динамо» відкрило рахунок. Що не виходило у киян із гри, те вийшло зі стандарту. Де Пена виконав подачу зі штрафного, а Попов виграв боротьбу в Харатіна, влучно пробивши головою – 1:0.