“Динамо” програло “Ювентусу” та втратило шанси на плей-оф Ліги Чемпіонів

Українська команда поступилася 0:3 італійській. Кияни зберігають шанси на продовження участь у єврокубках навесні, однак уже не здобудуть першого-другого місця в групі.

Як повідомляє УАФ, з переходом із оборони в атаку в біло-синіх за умови високого пресингу, який застосував «Ювентус» у стартові хвилини, виникали складнощі. Доходити до штрафного суперників за відсутності Буяльського, який через травму вибув до кінця року, киянам вдавалося нечасто. Що ж до атак «Юве», найбільша небезпека йшла на початку зустрічі з другого поверху. Мората та Маккенні після кутових небезпечно пробивали головою, і тільки реакція Бущана рятувала гостей. Але з ударом К’єзи, який відклеївся від Миколенка та відгукнувся на навіс Алекса Сандро, голкіпер «Динамо» не впорався. 1:0.

До перерви Кріштіану Роналду був близьким до того, щоб збільшити рахунок, але влучив у поперечину. Але загалом кияни після пропущеного м’яча набагато більше часу стали проводити на половині поля суперника, організовуючи позиційні атаки. А незадовго до перерви підопічні Луческу створили гольовий момент: Циганков після скидки Вербича розстрілював ворота з близької відстані, але влучив у Щенсни.

Початок другого тайму у виконанні динамівців вийшов оптимістичним. Вони непогано контролювали м’яч на чужій половині поля та не давали нудьгувати Щенсни. Але забила знову «Стара Синьйора». Після прострілу К’єзи Мората поборовся з Бущаном, а завершального удару завдав Кріштіану Роналду. Невдовзі з пасу того ж К’єзи відзначився і сам Мората, якому в центрі штрафного біло-сині дозволили прийняти м’яч, обробити його та спрямувати в нижній кут. 3:0.

Незважаючи на поразку, динамівці залишилися на третьому місці у групі завдяки перемозі «Барселони» над «Ференцварошем». Тепер в останньому турі в Києві вони розіграють із командою Сергія Реброва третє місце, що дає перепустку до 1/16 фіналу Ліги Європи. Українську команду влаштує перемога або нічия з рахунком 0:0, 1:1 чи 2:2.

У матчі у складі «Динамо» взяли участь футболісти, що входили до списку викликаних на листопадовий збір національної команди України: Бущан, Миколенко (замінений на 84-й хвилині), Забарний (жовта картка), Попов, Сидорчук, Шапаренко (жовта картка), Циганков (замінений на 90+1-й хвилині), Супряга (вийшов на заміну на 72-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 84-й хвилині).

0:3 — “Ювентус” впевнено переграв “Динамо”.