Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Два десятки кисневих концентраторів придбали для інфекційного шпиталю лікарні імені Богаєвського

Із жовтня місяця поточного року на базі міської лікарні імені Богаєвського запрацював інфекційний шпиталь на 120 ліжок. В умовах поширення коронавірусної хвороби цей медичний заклад переформатовано. Тепер у ньому лікують інфекційних хворих, зокрема з підозрою або встановленим діагнозом COVID-19.

Нещодавно задля забезпечення потреб у кисневій терапії хворих із ускладненнями в заклад придбали 20 кисневих концентраторів на 10 літрів рідкого кисню, якими вже допомагають хворим. Як зазначають фахівці, ці концентратори можна порівнювати навіть із прямою кисневою точкою.

Про це повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Варто відмітити, що останнім часом у лікарні було проведено додатковий киснепровід до 22 додаткових точок. Раніше відповідно до проєктних документів стаціонарна подача рідкого кисню могла проводитися лише в відділенні реанімації та частково в палатах інтенсивної терапії. В цілому, окрім стаціонарних точок подачі рідкого кисню в лікарні є 28 кисневих концентраторів. Станом на сьогоднішній день це покриває потребу в кисневій терапії.

Нагадаємо, найближчим часом до Кременчука має надійти пересувна промислова ємність об’ємом 8 тонн рідкого кисню. Її використовуватимуть для потреб у кисневій терапії в лікарні імені. Богаєвського. Між іншим, вона виконуватиме 2 функції, а саме, забезпечуватиме ліжка цього закладу киснем через кріоциліндри, а також у разі необхідності дозволить транспортувати кисень до інших медустанов Кременчука, де лікуються хворі з коронавірусною інфекцією.

Система Orphus