Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дотримання карантинних вимог перевірили у громадському транспорті Полтави

На зупинці громадського транспорту “Критий ринок” та поблизу автовокзалу робоча група перевірила 18 транспортних засобів.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з фахівцями Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, представниками відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку міськвиконкому, Управління патрульної поліції у Полтавській області, Полтавської РДА, Слобожанського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Полтавській області перевірили дотримання перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів.

Увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби.

Читайте також: За тиждень на Полтавщині виявили порушення карантину на 63 об’єктах

Подібні рейди у місті та області триватимуть надалі.

“Постійні рейдові перевірки дають свій позитивний результат. Більшість автомобільних перевізників та пасажирів дотримуються карантинних вимог”, – додали фахівці обласного управління Держпродспоживслужби.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus