Ви тут:
PROвсе Суспільство 

До Нового року Тіна Кароль та український бренд презентували капсульну колекцію

Співачка Тіна Кароль та український бренд Kachorovska створили капсульну колекцію до Нового року.

Колекція Tina x Kachorovska включає дві моделі взуття і сумочку-прикрасу, пише jetsetter.ua.

Робота над капсулою із трьох моделей (босоніжки, сабо та мікросумка) тривала пів року.

Тіна Кароль брала активну участь в розробці й процесі створення кожної моделі.

“На цю колекцію мене надихнули українки. Нас навчили бути скромнішими, ніж потрібно. Наші жінки — фантастичні, саме час додати їм любові до себе. Tina x Kachorovska — саме про це”, — коментує Тіна Кароль.

Кампанія до запуску колекції Tina x Kachorovska стартує серією роликів “Сама собі свято”, стилізованих під кіно середини 50-х років минулого століття.

Взуття та сумочка зроблені зі спеціального зносостійкого сатину, легкого у догляді. Резинка на ремінці сабо робить їх зручними для будь-якого підйому стопи, а сам ремінець вручну викладений камінням. Велику увагу приділили фурнітурі й ідеальному поєднанню всіх її елементів між собою. Ланцюжок для сумки виготовлений на фабриці в Італії за спеціальним замовленням. Кріплення та кільця для сумки і прикраси на босоніжках розробляв ювелір. В якості прикраси використовували кристали Swarovskі.

“Я вникала в усі технологічні нюанси. З особистого досвіду знаю, що таке, коли ноги гудуть від незручних підборів, навіть якщо вони красиві. Жодна краса не варта ваших страждань. Тому наша колекція розроблена з дуже зручною колодкою, а пальчики лежать на підошві ідеально рівно”, — додала Тіна Кароль.

Переглянути та придбати речі з капсульної колекції можна на офіційному сайті бренду.

Фото: jetsetter.ua

Система Orphus