Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

До кінця року більш як 50 закладів профосвіти в Україні отримають нове обладнання для майстерень

У 2020 році 52 заклади профосвіти отримали фінансування для створення навчально-практичних центрів. Крім того, за рахунок залишків освітньої субвенції профтехи можуть закуповувати обладнання для STEM-лабораторій.

На цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук під час відкриття STEM-лабораторії в Одеському професійному ліцеї будівництва та архітектури, повідомляють у пресслужбі МОН.

Читайте також: Полтавщина у переліку привабливих областей для вступників у заклади профосвіти

Щоб учні, які навчаються за технічними професіями, могли працювати з новою технікою, в лабораторії встановили мультимедійний комплекс, комп’ютери, 3D-принтери, а також три верстати для майстерень. Обладнання  можна застосовувати для різних видів діяльності:  IT,  сучасна інженерія, дизайн.  

“Ми маємо активніше впроваджувати технології в освітній процес для того, щоб випускники розумілися на роботі із сучасною технікою. STEAM-лабораторія дозволить учням удосконалювати не тільки професійні навички, але й особистісні: творчий потенціал, гнучкість, вміння працювати в команді. Переконаний, що інноваційний підхід та інтеграція IT-рішень в освітній процес має стати невід’ємною частиною модернізації профтехосвіти”,  – зазначив Ігор Гарбарук.

 

Перейти до вмісту