Ви тут:
Суспільство Україна 

До 29 грудня Зеленський внесе до Ради законопроєкт про тероборону, – РНБО

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковник Михайло Коваль повідомив, що міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави, яку він очолює, розробила два законопроєкти щодо розвитку системи територіальної оборони, у яких враховано сучасні виклики і загрози. Обидва документи направлено до Офісу Глави держави.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

До складу робочої групи увійшли, зокрема, представники силових структур, вищого військового командування, фахівці з міжнародного права.

“До міжвідомчої робочої групи увійшли фахівці всіх структур, які добротно попрацювали, ми розробили два альтернативних законопроєкти, і два тижні тому представили їх Президенту – Верховному Головнокомандувачу, – сказав Перший заступник Секретаря РНБО України. – Президент зробив деякі зауваження, які ми врахували, і ці законопроєкти зараз знаходяться в Офісі Президента України”.

За словами Коваля, Президент Володимир Зеленський у визначений ним термін – до 29 грудня ц.р. – внесе на розгляд Верховної Ради України один з цих законопроєктів.

Він висловив сподівання, що парламент ухвалить цей важливий законопроєкт якомога швидше.

Перший заступник Секретаря РНБО України повідомив, що у Верховній Раді України зареєстровано ще один законопроєкт авторства народних депутатів.

Фото: Mil.in.ua

Система Orphus