Ви тут:
Анонс Суспільство 

Для школярів стартував конкурс на найкраще привітання полярнику з Новим роком

1 грудня, у День Антарктиди, стартував новий конкурс для школярів від Національного антарктичного наукового центру.

Назва конкурсу – “Привітай полярника з Новим роком” – говорить сама за себе: головна умова участі – створити та надіслати малюнок-листівку чи відеовітання з Новим роком. Найкращі привітання будуть передані на станцію “Академік Вернадський” команді зимівників, повідомляють у пресслужбі Міносвіти.

Долучитися до конкурсу можуть учні будь-яких українських шкіл незалежно від віку та регіону.

“Уже зовсім скоро ми відзначатимемо Новий рік як в Україні, так і за 15 тисяч кілометрів від неї – на антарктичній станції “Академік Вернадський”. Нашим колегам, які вже 9 місяців перебувають далеко від своїх родин та Батьківщини, було б дуже приємно отримати вітання з Великої землі й водночас побачити, як українці уявляють собі святкування Нового року на крижаному континенті”, – зазначив очільник НАНЦ Євген Дикий.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету та прикріпити до неї файл або посилання на створене вами привітання:  малюнок, фотоколаж, відеоролик, анімація тощо. Дедлайн – 25 грудня 2020 року.

Школярі можуть долучитися як самостійно, так і в групах до 5 осіб.

Журі конкурсу складатиметься з представників НАНЦ. Вони обов’язково враховуватимуть креативність та знання антарктичної тематики.

Визначать 5 переможців, які отримають поштою призи від НАНЦ. А за перше місце ми також подаруємо онлайн-зустріч із полярниками.

Найцікавіші роботи публікуватимуться на сторінках НАНЦ у Фейсбуці та Інстаграмі.

Система Orphus