Ви тут:
Суспільство Україна 

Для сфери охорони здоров’я 2020 рік був найскладнішим за всі часи незалежності України, – Степанов

Міністерство охорони здоров’я України за 9 місяців поточного року зміцнило медичну систему для боротьби з COVID-19, що наразі дозволяє їй витримувати спричинене пандемією навантаження. Зокрема, цьогоріч було покращено матеріально-технічну базу лікарень, відведених під лікування пацієнтів із коронавірусом, та відбудовано мережу державних лабораторних центрів.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час онлайн-брифінгу.

«Для сфери охорони здоров’я 2020 рік був найскладнішим за всі часи незалежності України. Цього року одним із головних пріоритетів МОЗ стала боротьба з COVID-19. Пандемія випробувала на міцність медичні системи всього світу, зокрема й нашу. Головна мета, якої ми досягли, — медична система України витримує наявне пандемічне навантаження, і допомога надається усім, хто її потребує», — зазначив Степанов.

Зазначимо, з квітня було значно розширено ліжковий фонд для прийому хворих на COVID-19. Якщо на початку пандемії в Україні нараховувалося 12 тисяч потенційних ліжок для надання допомоги пацієнтам із коронавірусною хворобою, зокрема 3,5 тисячі ліжок із підведеним киснем, то на сьогодні це — 64 111 ліжко-місць, і понад 40 тисяч — із киснем.

Система Orphus