Ви тут:
Суспільство Україна 

Держказначейство розпочало перерахунок понад 35, 277 млн грн на виплату додаткової компенсації за житло ветеранам війни та родинам Героїв Небесної Сотні

Рішення про перерозподіл видатків Міністерства у справах ветеранів у сумі 35 277,1 тис. грн для забезпечення ветеранів житлом було прийнято на засіданні Уряду 18 листопада 2020 року.

Перерозподіл коштів дав можливість у 2020 році забезпечити житлом ще 65 ветеранських родин, повідомляє Урядовий портал.

Так, відповідно до розпорядження КМУ «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству у справах ветеранів на 2020 рік та розподіл додаткового обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб» виділено:

· 8 142,4 тис. грн на виплату грошової компенсації 19 особам з інвалідністю I-II групи та членам сімей загиблих з числа учасників АТО.

· 20 025,5 тис. грн на виплату грошової компенсації 29 внутрішньо переміщеним особам, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України.

· 6 051,4 тис. грн на виплати грошової компенсації 15 особам з інвалідністю I-II групи та членам сімей загиблих з числа учасників бойових дій на території інших держав.

· 1 057,8 тис. грн на виплату грошової компенсації 2 особам з інвалідністю I-II групи та членам сімей загиблих з числа постраждалих учасників Революції Гідності.

Нагадаємо, цього року загалом Урядом виділено 611 216, 7 тис. гривень, які було перераховано до 24-х областей та міста Київ на виплату компенсації на придбання житла для ветеранів війни та постраждалих учасників Революції Гідності.

Це дало можливість забезпечити житлом у 2020 році 496 ветеранських родин. Серед яких:

– 6 постраждалих учасників Революції Гідності;

– 262 учасників АТО/ООС з інвалідністю;

– 46 осіб з числа учасників бойових дій на території інших держав;

– 219 внутрішньо переміщених осіб, які захищали Україну.

фото ілюстраційне

Система Orphus