Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: з пневмонією на стаціонарі лікуються 147 пацієнтів

Наразі у Кременчуці на стаціонарному лікуванні із діагнозом пневмонія перебувають 147 пацієнтів, у 53 – тяжкий перебіг хвороби. Серед хворих на пневмонію – 9 дітей.

Про ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в місті станом на сьогодні на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації проінформувала заступник міського голови Ольга Усанова. За її інформацією, за вчорашній день зі скаргами на ГРВІ до сімейних лікарів звернулися 93 дорослих і 71 дитина. На амбулаторному прийомі за звітній день було встановлено 72 підозри на коронавірусну інфекцію. У цих пацієнтів були взяті біоматеріали для дослідження та встановлення остаточного діагнозу.

Про це повідомили у пресслужбі Кременчуцької міськради.

У Кременчуці постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Кременчуцький центр лабораторних досліджень працює з повним завантаженням. За вчорашню добу лаборантами центру було проведено 233 ПЛР – дослідження.

На сьогодні у лікарнях Кременчука перебуває 68 кременчужан із підтвердженим COVID-19, 23 – жителів «великого» Кременчуцького району, 1300 хворих на цю інфекцію отримують лікування в амбулаторних умовах. Всього від початку пандемії у місті на COVID-19 захворіло 3794 жителів міста, 2322 кременчужанина подолали цю інфекцію, 104 громадян померло.

фото ілюстраційне

Система Orphus