Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чому спати в шкарпетках корисно, – пояснили вчені

Очевидно, що лягати спати в шкарпетках – як мінімум дивно і незручно. Однак у цього «гардеробного збочення» є обґрунтована наукова причина.

Доктор Каран Радж, який працює в Національній службі охорони здоров’я Англії, пояснив, чому спати в шкарпетках корисно для здоров’я, пишуть cikavosti.com.

«Шкарпетки перед сном підсилюють кровообіг в ногах, що призводить до розширення судин. Коли кровоносні судини розширюються, вони можуть позбавлятися від тепла набагато швидше через набагато більшу площу поверхні. Це дозволяє вашій внутрішній температурі тіла знижуватися швидше, ніж зазвичай, а для оптимального сну потрібна нижча внутрішня температура тіла », – розповів лікар.

Якщо ви готові піти на такий незвичайний крок і лягти спати в шкарпетках, то важливо вибрати не надто тісні шкарпетки, оскільки тісні можуть, навпаки, погіршити кровообіг.

Не тільки доктор Радж думає, що сон в шкарпетках – хороша ідея. Американська організація National Sleep Foundation також вважає, що не можна спати з холодними ногами. Багато, звичайно, не готові одягати шкарпетки перед сном. Тому експерти радять класти на краю ліжка грілку з водою або підкладати під ноги додаткову ковдру.

Крім поліпшення кровообігу шкарпетки допомагають зменшити припливи під час менопаузи, а також запобігти утворенню тріщин на п’ятах і висихання ніг.

Система Orphus